داروی روسیه برای درمان کرونا و آمار عجیب مبتلایان در ایران واقعی بخوانید!!!!!!!!!!!!!

داروی روسیه برای درمان کرونا و آمار عجیب مبتلایان در ایران واقعی بخوانید!!!!!!!!!!!!!

داروی روسیه برای درمان کرونا

داروی روسیه برای درمان کرونا و آمار عجیب مبتلایان در ایران واقعی بخوانید!!!!!!!!!!!!! :

دانشمندان روسی به تازگی دارویی را آزمایش کرده‌اند که اثربخشی خوبی در حیوانات در مقابله با ویروس کرونا داشته است.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، اپیدمی جدید تحت عنوان کووید ۱۹ ظرف مدت چند ماه تمام دنیا را فرا گرفته و در حال حاضر مردم کشور‌های زیادی را مبتلا کرده است. گرچه تاکنون محققان و دانشمندان زیادی در جهان به‌ویژه در داخل کشورمان تلاش کرده‌اند تا راهی برای درمان این ویروس بیابند، اما هنوز هیچ دارو یا واکسن قطعی برای آن ساخته نشده و بیشتر آن‌ها در مرحله آزمایش هستند.

روسیه نیز از جمله کشور‌هایی است که به ساخت داروی این ویروس مبادرت ورزیده است. این کشور به تازگی دارویی به نام دالارگین  را مورد آزمایش قرار داده است؛ داروی ذکر شده به بهبود زخم‌های غشایی کمک کرده و از اندام‌هایی مانند ریه‌ها، کبد و لوزالمعده محافظت می‌کند. محققان برای آزمایش اثربخشی آن به عنوان روشی برای مقابله با کروناویروس جدید به عنوان یک سندرم حاد تنفسی، آن را روی حیوانات آزمایش کردند.

استفاده از دالارگین صرف نظر از مدل مصرف آن، عمر را از ۷۰ به ۱۰۰ درصد افزایش داده است. این دارو سیتوکین‌های ضد التهابی را در بدن تا ۳.۹ بار رها کرده و از حمله سیتوکین جلوگیری می‌کند.


آخرین آمار کرونا در ایران؛ تعداد مبتلایان به ویروس کرونا به ۶۴۵۸۶ نفر افزایش یافت

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به گفته سخنگوی وزارت بهداشت افزایش یافت.

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، کیانوش جهانپور، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران اظهار کرد: از دیروز تا امروز ۲۰ فروردین ۱۳۹۹ و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی ۱۹۹۷ بیمار جدید مبتلا به کووید ۱۹ در کشور شناسایی شد.

او افزود: با احتساب موارد جدید، مجموع بیماران کووید ۱۹ در کشور به ۶۴۵۸۶ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۱ بیمار کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند.

مجموع درگذشتگان کرونا به ۳۹۹۳ نفر رسید

سخنگوی وزارت بهداشت ادامه داد: تاکنون ۳۹۹۳ نفر از بیماران، جان خود را از دست داده اند و دیگر در بین ما نیستند. خوشبختانه روند بهبود یافتگان سرعت بالایی گرفته و تا کنون ۲۹۸۱۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و ترخیص شده اند.

جهانپور تصریح کرد: ۳۹۵۶ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند. تا کنون ۲۲۰ هزار و ۹۷۵ آزمایش تشخیص کووید ۱۹ در کشور انجام شده است.

 

برای سفارش اینترنتی  انواع محیط کشت  و مواد شیمیایی و آزمایشگاهی می توانید با شماره  09357007743 تماس بگیرید.

با تشکر از سیگما ایران

 

فروش محیط کشت

اتوبان نواب – بعد از پل سپه خیابان گلهای اول – ساختمان سهند – طبقه 6 – مرکز فروش محیط کشت در ایران
سامانه تخصصی فروش محیط کشت در ایران,
تهران, ایران 02166074277
Phone: 09357007743
Secondary phone: 09128308091
URL: https://mohitekesht.ir

Leave Your Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *